Göynük Müftülüğü tarafından düzenlenen Peygamberimiz Cami ve İrşad adlı Kompozisyon Yarışmasıda okulumuz Öğrencileri 1.,2., 3. (2 öğrenci 3. olmuştur) olmuşlardır. Okulumuza İlçe Kaymakamımız Sayın Ferhat GÜR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bahattin YÜKSEL ve İlçe Müftümüz Hulusi GÜNER teşrif ederek öğrencilerimize ödüllerini vermişler ve başarı dileklerinde bulunmuşlardır. ilgileri için çok teşekkür ederiz. Bizlerde öğrencilerimizin başarılarının daim olmasını temenni ediyoruz.
Adres:
Yenice Mahallesi Orhan Çalış Caddesi No85 Göynük/BOLU
Telefon
03744516015